Летња школа архитектуре и дизајна: Бихевиорологија на Охриду – Охрид 2015.

2015_OhridSS_o

Летња школа архитектуре и дизајна:

Универзитет Амерички колеџ Скопље | Школа архитектуре и дизајна
Интернационална летња школа архитектуре и дизајна
Охрид, Република Македонија
28. јун – 05. јул 2015.

БИХЕВИОРОЛОГИЈА НА ОХРИДУ

Идеја радионице Behaviorology in Ohrid је да испита и размотри могућности, да разуме понашања различитих елемената и истражи концепт архитектонске бихевиорологије који би за резултат имао студију Охрида из другачије перспективе, ново тумачење, из угла бихевиорологије, ради стицања нових сазнања.

Главни предавачи:

Yoshiharu Tsukamoto & Momoyo Kaijima, Atelier Bow-Wow, Токио, Јапан

Додатни предавачи:

Винко Пенезић и Крешимир Рогина, Penezić & Rogina architects, Загреб, Хрватска

Ко може да се пријави?

Студенти који су завршили шести семестар студија архитектуре или дизајна.

Пријављивање:

Уз попуњени формулар пријаве, кандидати треба да доставе А4 портфолио (максимум 5 страна) + биографију (са фотографијом) у .PDF фомату на e-mail адресу: ohridss@uacs.edu.mk

Портфолио треба да је дизајниран и форматизован за прегледање у дигиталном формату, тј. на екранима. Максимална величина фајла је 3MB.

Крајњи рок за предају пријава је 25. мај 2015. године. Одабрани кандидати биће обавештени пре 31. маја 2015. године, путем e-mailа.

Сертификат ће бити додељен по завршетку летње школе, као и 2 ЕСПБ бодa. Имајте на уму да је број места ограничен!

Котизација:

Котизација за летњу школу је 200 евра по учеснику. Котизација обухвата радионице, смештај , оброке и превоз Скопље – Охрид – Скопље. Учесници треба да донесу свој лаптоп рачунар.

Контакт:

За сва друга питања везана за летњу школу, контакт адреса је: ohridss@uacs.edu.mk

Веб стране:
www.uacs.edu.mk/ohridss