ЈАВНИ РЕГИОНАЛНИ КОНКУРС за учешће на Студентском бијеналу сценског дизајна – СТУБи 2

thumbnail_STUBI-vizual

Позивају се студенти или групе студената из Србије и региона да конкуришу радовима насталим у периоду 2022–2024 и то као предметни пројекти, завршни радови или идејна решења у оквиру наставе, као и идејна решења, радови и реализовани пројекти настали ван оквира студија из истог периода. Категорије радова за пријаву на Студентски бијенале сценског дизајну су: сценски дизајн у позоришту, сценски дизајн ван позоришта, уметничке праксе сценског дизајна и сценска архитектура.

Рок за пријаву на конкурс је 06. мај 2024. у 20 часова.

Изложба ће бити реализована у септембру 2024. у Новом Саду. Током трајања изложбе биће организовани различити едукативни програми, представљање студијских програма из региона, разговори са студентима-ауторима одабраних радова, стручна вођења, као и разноврстан забавни програм.

Више информација о конкурсу видети на линку  https://scen.uns.ac.rs/projects/stubi-2/

IG: bijenale_scenskog_dizajna
FB: bijenalescenskogdizajna