ПРИЈЕМНИ И УПИС 2024: Конкурс за упис студената на основне и интегрисане академске студије Универзитета у Београду за школску 2024/2025. годину

AF - prijemni ispit - baner - OASA I IASA

Универзитет у Београду расписао је обједињени Конкурс за упис студената на основне и интегрисане академске студије Универзитета у Београду за школску 2024/2025. годину, као и услове конкурса за појединачне факултете.

Објављени Конкурс за Архитектонски факултет пружа опште информације о условима уписа.

Све додатне информације којим се прецизније дефинишу услови, начин и поступак уписа у прву годину основних и интегрисаних академских студијских програма на Архитектонском факултету за школску 2024/2025. годину ће бити благовремено објављене у оквиру Информатора 2024.