Poziv za prijavu: Zoran Đinđić Program stažiranja nemačkog biznisa za zemlje Zapadnog Balkana

Screenshot 2024-07-15 at 13.09.28

Obaveštavamo Vas da će poziv za prijavu za novu generaciju stipendista Zoran Đinđić Programa stažiranja nemačkog biznisa biti otvoren 1. oktobra i trajaće do 14. novembra 2024.
Naš fakultet i Zoran Đinđić program prakse nemačkog biznisa veoma uspešno sarađuju već nekoliko godina. Mnogi naši studenti su u okviru ovog Programa obavljali plaćenu praksu od tri do šest meseci u jednoj od vodećih kompanija u Nemačkoj. Danas većina njih radi u Srbiji. Akademsko obrazovanje koje smo obezbedili i praktično radno iskustvo stečeno tokom Zoran Đinđić Programa podržali su karijeru više od 1.000 profesionalaca u Srbiji i celom regionu Zapadnog Balkana.
Alumni ovog pograma su se razvili u vredne regionalne eksperte, razvijajući njihove poslovne potencijale i doprinoseći regionalnom pomirenju. U okviru regionalne alumni mreže Zoran Đinđić Programa stažiranja nemačkog biznisa, alumni su postali pravi graditelji mostova posvećeni doživotnom učenju, izgradnji mira i boljem međukulturalnom razumevanju.

FLAJER