Комеморативни скуп: проф. арх. Димитрија Мита Младеновић, редовни професор у пензији / уторак, 29.10. 2024, Свечана сала, 200, у 11 сати

1000030378

У уторак, 29.10. 2024, Свечана сала, 200, у 11 сати, Архитектонски факултет организује комеморацију за нашег драгог проф. арх. Димитрија Миту Младеновића, редовног професора у пензији.

Позивамо студенте и колеге да присуствују опроштају од нашег угледног професора познатог, осим по својим архитектонским и урбанистичким достигнућима и друштвеним позицијама, по изузетном односу према студентима и млађим колегама. Читав “његов” Департман за урбанизам, данашњи професори а некада Митини асистенти, савладали су вештине, путовали у свет и пробили се у страним срединама где би иначе све наведено било немогуће.
Од нашег “прозора у свет”, учитеља и ментора опростиће се Декан АФ, ред.проф. Владимир Лојаница, ред. проф. Горан Војводић, ред. проф. Петар Арсић и ред. проф.др Ева Ваништа Лазаревић.