Резултати студентског конкурса за решење објекта за забаву и рекреацију у селу Трнава

I награда – Милош Темерински и Катарина Николић

Представљамо Вам радове награђене на студентском конкурсу за израду предлога архитектонског решења екстеријера и ентеријера објекта за забаву и рекреацију у селу Трнава, Општина Топола.

Жири у саставу: Проф. др Владан Ђокић, представник Архитектонског факултета у Београду; Проф. арх. Зоран Лазовић, представник Архитектонског факултета у Београду; Братислав Милановић, представник Инвеститора; Марко Милановић, представник Инвеститора и Мирко Минић, представник Инвеститора је доделио следеће награде и једну похвалу:

Прва награда у износу од 100.000,00 динара додељује се раду под шифром 34324, ауторског тима:
Милош Темерински + Катарина Николић

Друга награда у износу од 50.000,00 динара додељује се раду под шифром 56779, ауторског тима:
Александра Миловановић + Тамара Илић + Ана Милетић + Марко Драгићевић + Предраг Миловановић

Трећа награда у износу од 25.000,00 динара додељује се раду под шифром 19246, ауторског тима:
Љубица Мишковић + Олга Срејић + Марко Илић

Похвала жирија, без новчане накнаде, додељује се раду под шифром 81464, ауторског тима:
Јован Филиповић + Лука Јаћимовић

Због изузетног задовољства пристиглим радовима, Инвеститор је, у договору са члановима жирија, одлучио да се свечана додела награда и проглашење победника одвије у фирми Милановић инжењеринг у Крагујевцу, 17. маја 2017. године.

2017_Trnava-Topola_cover

Локација конкурса, село Трнава, Општина Топола.

* * * *

Кратак опис задатка конкурса:
Објекат се налази у селу Трнава, општина Топола, на породичном имању породице Милановић. Објекат је угоститељског типа за приватну употребу, намењен за одмор и забаву. Објекат је спратности П+1 са партером и приступним саобраћајницама. Паркинг и прилазни пут треба да буду повезани са постојећим саобраћајницама. Постојећи објекти на суседној парцели су изведени од природних материјала у шумадијском стилу па сходно томе спољашњи изглед треба да буде прилагођен том стилу изградње.

* * * *

Све нагарађене радове можете погледати у високој резолуцији у нашем Flickr албуму овде:

Честитамо награђеним тимовима!

Прва награда

Милош Темерински и Катарина Николић

Друга награда

Александра Миловановић, Тамара Илић, Ана Милетић, Марко Драгићевић и Предраг Миловановић

Трећа награда

Љубица Мишковић, Олга Срејић и Марко Илић