Rezultati studentskog konkursa za rešenje objekta za zabavu i rekreaciju u selu Trnava

I nagrada – Miloš Temerinski i Katarina Nikolić

Predstavljamo Vam radove nagrađene na studentskom konkursu za izradu predloga arhitektonskog rešenja eksterijera i enterijera objekta za zabavu i rekreaciju u selu Trnava, Opština Topola.

Žiri u sastavu: Prof. dr Vladan Đokić, predstavnik Arhitektonskog fakulteta u Beogradu; Prof. arh. Zoran Lazović, predstavnik Arhitektonskog fakulteta u Beogradu; Bratislav Milanović, predstavnik Investitora; Marko Milanović, predstavnik Investitora i Mirko Minić, predstavnik Investitora je dodelio sledeće nagrade i jednu pohvalu:

Prva nagrada u iznosu od 100.000,00 dinara dodeljuje se radu pod šifrom 34324, autorskog tima:
Miloš Temerinski + Katarina Nikolić

Druga nagrada u iznosu od 50.000,00 dinara dodeljuje se radu pod šifrom 56779, autorskog tima:
Aleksandra Milovanović + Tamara Ilić + Ana Miletić + Marko Dragićević + Predrag Milovanović

Treća nagrada u iznosu od 25.000,00 dinara dodeljuje se radu pod šifrom 19246, autorskog tima:
Ljubica Mišković + Olga Srejić + Marko Ilić

Pohvala žirija, bez novčane naknade, dodeljuje se radu pod šifrom 81464, autorskog tima:
Jovan Filipović + Luka Jaćimović

Zbog izuzetnog zadovoljstva pristiglim radovima, Investitor je, u dogovoru sa članovima žirija, odlučio da se svečana dodela nagrada i proglašenje pobednika odvije u firmi Milanović inženjering u Kragujevcu, 17. maja 2017. godine.

2017_Trnava-Topola_cover

Lokacija konkursa, selo Trnava, Opština Topola.

* * * *

Kratak opis zadatka konkursa:
Objekat se nalazi u selu Trnava, opština Topola, na porodičnom imanju porodice Milanović. Objekat je ugostiteljskog tipa za privatnu upotrebu, namenjen za odmor i zabavu. Objekat je spratnosti P+1 sa parterom i pristupnim saobraćajnicama. Parking i prilazni put treba da budu povezani sa postojećim saobraćajnicama. Postojeći objekti na susednoj parceli su izvedeni od prirodnih materijala u šumadijskom stilu pa shodno tome spoljašnji izgled treba da bude prilagođen tom stilu izgradnje.

* * * *

Sve nagarađene radove možete pogledati u visokoj rezoluciji u našem Flickr albumu ovde:

Čestitamo nagrađenim timovima!

Prva nagrada

Miloš Temerinski i Katarina Nikolić

Druga nagrada

Aleksandra Milovanović, Tamara Ilić, Ana Miletić, Marko Dragićević i Predrag Milovanović

Treća nagrada

Ljubica Mišković, Olga Srejić i Marko Ilić