Презентација конференције CA²RE – петак, 7. јун у 14 часова, сала 200

Screenshot 2024-06-05 at 10.08.51

У петак, 7. јуна у 14 часова, у сали 200, одржаће се предавање и презентација конференције CA²RE: ДИСПОЗИЦИЈЕ (DISPOSITIONS) која ће бити организована на Архитектонском факултету у Београду од 7. до 9. новембра 2024. године. Предавање ће одржати др Анђелка Бнин-Бнински, ко-председавајућа конференције.

Скуп припада пројекту CA²RE (Community for Artistic and Architectural Research) и биануалном континуитету догађаја организованих у различитим референтним европским школама, а подржан је од стране три утицајне европске организације из области архитектонског и уметничког истраживања и образовања – ARENA (Architectural Research Network), EAAE (European Association for Architectural Education) и ELIA (European League of Institutes of the Arts.

Тема конференције је означена као ДИСПОЗИЦИЈЕ (DISPOSITIONS) и надовезује се на тематски низ претходних CA²RE иницијатива. Званични језик конференције је Енглески. Конференцијом председавају др Анђелка Бнин-Бнински и др Ана Никезић.

Рок за подношење апстраката је продужен до 10. јуна.

Додатне информације доступне су на званичном сајту конференције: https://belgrade.ca2re.eu/