Друга летња школа архитектуре за студенте француске школе ЕСТП: Финална изложба и затварање летње школе

Radionica 2024 - Baner za sajt

Друга летња школа архитектуре за студенте француске школе ЕСТП завршава се у петак, 12.07.2024. изложбом студентских радова у Француском институту са почетком у 15х.
Поред радова насталих у оквиру четири тематске радионице летње школе: Re-creating brickyard – Urbanism/ Architectural project development/ Architecture construction technology/ GEOMETRY: A Geometric Adventure in the World of Grasshopper, који су као тему имали предлоге решења за простор некадашње циглане ”Полет”, на изложби ће се наћи и дипломски радови студената Универзитета у Београду – Архитектонског факултета усмерења Унутрашња архитектура, који су под менторством доц. др Маје Драгишић обрађивали исту просторну целину, као и радови студената мастер студија, усмерења Архитектонске технологије, који су у оквиру Студија М02АТ под менторством В.Проф. др Наташе Ћуковић Игњатовић, заједно са колегама са ЕСТПа радили на ревитализацији старе фабрике текстила у француском граду Троyес.

Добродошли!