SCF24 banner mreze

Poziv za studentske organizacije, klubove i univerzitete
Festival održivog grada 2024 – Održivi razvoj kao put napretka za Srbiju
24.10.2024. u 11 časova, Naučno-tehnološki park, Niš

Veliko nam je zadovoljstvo da vas pozovemo na Festival održivog grada 2024, koji će se održati 24. oktobra u 11 časova u Naučno-tehnološkom parku Niš.
Tema festivala „Održivi razvoj kao put napretka za Srbiju“ predstavlja jedinstvenu priliku za studente da se upoznaju sa najsavremenijim tendencijama u oblasti održivosti i da se aktivno uključe u oblikovanje rešenja koja će doprineti dugoročnoj društvenoj i ekološkoj transformaciji.

Program festivala obuhvata:
· Predavanja vrhunskih stručnjaka iz oblasti održivog razvoja i inovacija,
· Interaktivne panele i radionice koje adresiraju ključne izazove i identifikuju potencijalne pravce za napredak,
· Sajam inovacija koji omogućava povezivanje sa organizacijama posvećenim implementaciji održivih praksi.

Svi registrovani studenti dobiće sertifikat o učešću, što predstavlja ne samo potvrdu njihove posvećenosti ovoj oblasti, već i vredan element u njihovom akademskom i profesionalnom portfoliju.
📍 Mesto održavanja: Naučno-tehnološki park Niš
🗓️ Datum i vreme: 24. oktobar 2024. u 11:00 časova
🎟️ Registracija je besplatna i obavezna. Registrujte se putem LINKA.