Screenshot 2024-10-18 at 11.30.55

Zbog velike potražnje i kako bismo omogućili dodatne prijave, sa zadovoljstvom najavljujemo produženje roka za slanje sažetaka za naš simpozijum “Gradimo preko granica: Snaga uzajamnosti: Razmišljanje o potencijalu regenerativne arhitekture i obrazovnih praksi za generisanje pozitivnog uticaja”.

Novi rok za slanje sažetaka je 1. novembar 2024.

Ovaj simpozijum pruža uzbudljivu priliku za uključivanje u najnovije ideje iz regenerativne arhitekture, fokusirajući se na tri ključne oblasti:

• Dizajn i tehnologija
  • Urbano uzgajanje
  • Društvena participacija

Pozivamo sve arhitekte, naučnike i profesionalce da iskoriste ovaj produženi rok i doprinesu dijalogu o tome kako arhitektura može generisati pozitivan ekološki i društveni uticaj.

Za smernice za prijavu i detalje, molimo posetite našu veb stranicu.

Takođe bismo bili veoma zahvalni ako biste mogli podeliti ovaj poziv za sažetke unutar vaših mreža kako bismo pomogli da se širi vest i podstakla široka participacija.

Radujemo se vašim doprinosima i nadamo se da ćete nam se pridružiti na ovom značajnom događaju!