Фестивал одрживог града 2024 – Одрживи развој као пут напретка за Србију

SCF24 banner mreze

Позив за студентске организације, клубове и универзитете
Фестивал одрживог града 2024 – Одрживи развој као пут напретка за Србију
24.10.2024. у 11 часова, Научно-технолошки парк, Ниш

Велико нам је задовољство да вас позовемо на Фестивал одрживог града 2024, који ће се одржати 24. октобра у 11 часова у Научно-технолошком парку Ниш.
Тема фестивала „Одрживи развој као пут напретка за Србију“ представља јединствену прилику за студенте да се упознају са најсавременијим тенденцијама у области одрживости и да се активно укључе у обликовање решења која ће допринети дугорочној друштвеној и еколошкој трансформацији.

Програм фестивала обухвата:
· Предавања врхунских стручњака из области одрживог развоја и иновација,
· Интерактивне панеле и радионице које адресирају кључне изазове и идентификују потенцијалне правце за напредак,
· Сајам иновација који омогућава повезивање са организацијама посвећеним имплементацији одрживих пракси.

Сви регистровани студенти добиће сертификат о учешћу, што представља не само потврду њихове посвећености овој области, већ и вредан елемент у њиховом академском и професионалном портфолију.
📍 Место одржавања: Научно-технолошки парк Ниш
🗓️ Датум и време: 24. октобар 2024. у 11:00 часова
🎟️ Регистрација је бесплатна и обавезна. Региструјте се путем ЛИНКА.